Jdi na obsah Jdi na menu
 


TOTO JSOU KOMENTÁŘE K ZÁPASŮM ZE STRÁNEK FUTSALOVÉ C.K. LIGY A INTERNETOVÝCH STRÁNEK JINDŘICHOHRADECKÉHO DENÍKU...

XII. KOLO

Cuba´s  - Roztrhtrenky 4:0 (1:0)

Peschel 2, Bártů, Novák

 

Quizard - Cuba´s 3:7 (4:1)

 Smejkal, Šťastný 2, Bártů, Vychytil, Novák

XI. KOLO

Počátky – Cuba´s 2:6 (1:2)

Slušný a pohledný duel přinesl mnoho šancí na obou stranách. Do stavu 2:3 byl i jeho průběh vyrovnaný, pak ovšem celek z Dačicka zjednodušil hru, zpřesnil přihrávku a zápas dotáhl k přesvědčivému vítězství.

Valeš, Pokorný – Šťastný, Smejkal 2, M. Novák, Peschel.

Cuba´s – Lennyho Křídla 0:3 (0:1) 

Od počátku se hrál futsal ve vysokém tempu. V sedmé minutě však vyrobil hrubku gólman Cuba´s Nedoma, když za svá záda pustil lehkou střelu. Jeho protějšek Drábik však byl bezchybný, což byl jeden z důvodů, proč Lennyho Křídla odehrála další střetnutí bez inkasované branky.

Nácar 2, Frühauf.

 

XI. KOLO

 

Kasalova pila – Cuba´s 2:1 (1:0) 

Většina utkání se odehrála před brankou pilařů. Ti ovšem zodpovědně bránili, spoléhali na gólmana Studenovského a vyráželi k rychlým brejkům, z nichž dva dokázali přesně zakončit. Hráči Cuba´s se prosadili až v poslední minutě, a to bylo málo.

Hembera, Baláž – Šťastný.

 

Cuba´s – Exkalibar 7:0 (3:0) 

Úvod utkání nenasvědčoval pozdější kanonádě do sítě Exkalibaru. Oba týmy si vytvořily řadu šancí, ale nedokázaly je přesně zakončit. Tým Cuba´s se ujal vedení až ve 13. minutě, ale do konce první půle dokázal přidat další dva góly, a tím i uklidňující náskok. Po změně stran už favorit na hřišti úřadoval a utkání nakonec dotáhl k vysokému vítězství.

Peschel 3, Šťastný 2, Pokorný, V. Dvořák.

 

X. KOLO

Cuba's - WOLF 7:5 (1:2)

V první půle se hrálo většinu času před brankou týmu z Dačicka, ovšem Wolf zahazoval jednu šanci za druhou. Po změně stran ovšem přišla přestřelka, přičemž otevřený a útočný futsal více vyhovoval Cuba´s, který i zásluhou hattricku Davida Bártů nakonec získal cenné vítězství.

Bártů 3, M. Šťastný 2, Pecjl, Pokorný – Michal ml. 2, M. Kodym, J. Šťastný, Markes.

Příbraz – Cuba´s 1:4 (0:1)

Od počátku se hrálo pěkně od podlahy, ale fér. Favorit nakonec dospěl k očekávanému vítězství, ale velkou překážkou mu byl mladý příbrazský gólman David Melzoch, jenž vytasil několik bravurních zákroků.

M. Melzoch Pokorný 2, M. Šťastný, Bartušek.

 

IX. KOLO

Cuba's - STINGS J.H. 4:3

Utkání přineslo velký boj na úkor pohledných akcí a šťastné vítězství týmu z Dačicka.

Piler, Bartušek, Novák, Štastný - Záhorka 2, M. Šenkýř.

VIII. KOLO

Volfířov, a.s. – Cuba`s 5:2 (1:1),

L. Dvořák 2, Pecha, Josef Novák, Grün – M. Šťastný, Bártů.

Derby mužstev z Dačicka nabídlo pěknou podívanou. Průběh byl dlouho vyrovnaný, čekalo se na to, který tým se po obrátce trefí dříve. Povedlo se to volfířovské akciovce, ta druhým gólem získala klid, vzápětí skórovala potřetí a chybujícím Cuba`s už nedala možnost k návratu do zápasu. Výborný výkon v sestavě vítězů podal Libor Dvořák, jenž nastoupil v tomto ročníku poprvé.

Cuba`s – Inter 3:3 (3:1),

Miloš Novák, Kratochvíl, Bártů – Boček 2, Jiří Heřmánek.

Duel dvou herních stylů skončil nerozhodně. Zpočátku se zdálo, že technická hra Dačic bude slavit úspěch, ale bojovnost Interu byla nezdolná. Z třígólové ztráty postupně ubíral, až se zaslouženě dotáhl k zisku remízového bodu.

VII. KOLO

Roztrhtrenky – Cuba`s 2:6 (1:3),

Steklý, M. Feytl – Bártů 3, V. Pokorný 2, M. Šťastný.

Sedmé kolo se Roztrhtrenkám opravdu vůbec nevydařilo. Dačickému soupeři vydržely kontrovat jen do chvíle, kdy poprvé inkasovaly. Pak zcela vyklidily pole a spoléhaly na milosrdenství „Kubíků“, kteří se nakonec spokojili s půltuctem nastřílených branek. V celku hostů se zápas gólově vydařil Davidovi Bártů, autor hattricku dal tentokrát v jednom utkání tolik branek jako dohromady ve všech předchozích duelech Cuba`s.

Sedelská hospoda – Cuba`s 4:3 (1:2),

Adamovský 2, P. Kodada, R. Kněžínek – V. Pokorný 2, Dvořák.

Od tohoto zápasu se očekávala vyrovnaná podívaná, vždyť se potkali sousedé z tabulky. Průběh očekávání potvrdil, přičemž výsledku by asi lépe odpovídala konečná remíza, štěstí se však v závěru přiklonilo na stranu mužstva ze Sedla.

VI. KOLO

Cuba's - QUIZARD 12 : 1

Lennyho Křídla - Cuba's 2 : 2

V. KOLO

Cuba's - Počátky 5 : 3

EXKALIBAR - Cuba's 2 : 5

IV. KOLO

WOLF - Cuba`s  2 : 2

Cuba's - Kasalka  4 : 0

III. KOLO

      Stings J. Hradec – Cuba`s 3:6 (1:4)

      Roštek, J. Rešl, J. Beneš – Pokorný, Všohájek 2, P. Smejkal, Kratochvíl.

Bojovné a místy až agresivně hrané střetnutí rozhodla přesnější koncovka Cuba`s. Pokud by se totiž hrálo na šance, tak by pravděpodobně utkání více slušela dělba bodů. O vítězství Dačic rozhodl pětiminutový úsek na konci první půle, kdy z vyrovnaného stavu 1:1 „Kubíci“ odskočili až na třígólový rozdíl – 1:4. Ve druhém poločase Jindřichohradečtí tlačili, dokázali se dostat až na dohled remíze – 3:4, ale vyrovnání nepřišlo. V závěru zoufalá Stings otevřela obranu a z rychlých výpadů dvakrát inkasovala.

      Cuba`s - Příbraz 2:2 (2:0)

      Kratochvíl, Vychytil – T. Maxa 2

Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V první patnáctiminutovce si Cuba`s vypracovali tlak, který vyčíslili dvěma brankami, přičemž to bylo hubené vyjádření jejich převahy. Po přestávce to vypadalo jako by jedna strana hřiště byla z kopce a Příbraz má silný nedělní vítr v zádech, protože najednou hra měla úplně odlišný charakter. Rozmetadlo si vypracovalo tlak, který dokázalo přetavit v zasloužené vyrovnání. Dvěma góly se pod konečnou plichtu podepsal Tomáš Maxa.

II. KOLO:

       Cuba`s - Volfířov, a.s. 6:1 (2:1)

       Kratochvíl, Peschel 2, Bártů, P. Smejkal – Jindra.

I. KOLO:

     Cuba`s – Sedelská hospoda 1:5 (1:4)
      Kratochvíl – L. Mihula 3, Hron, P. Kodada
    
     Inter – Cuba`s 2:5 (2:2)
      Bureš 2 – Peschel 2, M. Novák, Bartušek, Dvořák